چگونه یک متخصص جستجوگر منطقی را ردیابی کنیم

نوشتن سئو با محتوا نویسی ، مقاله نویسی ، داستان نویسی و خبر نویسی تفاوت خارق العاده ای دارد. بعد از اینکه برای اولین بار به استعداد ذاتی خود در نوشتن مطالب و گفتن افکار به کلمات پی بردم ، با این وجود میلز و بونز را می خواندم و در این زمان بود که کتاب های داستان عاشقانه ام توسط معلم کلاس من مصادره شد ، زیرا در کلاس درس می خواندم.

برای انجام تراکم مناسب کلمه کلیدی ، نمی توانید از کلمات کلیدی سئو  خود رتبه 1 تا 3 درصدی کسب کنید. برای احساس درصد تراکم کلمات کلیدی می توانید از SEO Pressor استفاده کنید. قطعاً مهم است که به Google اجازه دهید چطور معمولاً از کلمه کلیدی استفاده می شود و برای متن مهم چقدر مهم است.

این اساساً فقط مراحل بهینه سازی موتور جستجو است. چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد ، مانند قرار دادن ادعا با کلمات کلیدی به صورت عنوان در بالای صفحه فن. شما می توانید سایر سایت های دارای رده بالا را با محتوای مربوط به خود پیدا کنید که ممکن است توانایی ارائه url به سایت شما را داشته باشند ، به طور عمده امیدوار نیستید. آنها معمولاً می خواهند از زمان قدرتمند بودن به سایتها پیوند دهند.

هنگامی که من برای اولین بار شروع به بازاریابی آنلاین کردم ، کسی در مورد خرید بنرها ، تبلیغات و غیره همه چیز را به عنوان استاد راهنما گفت. سعی می کردم پول در بیاورم ، نه اینکه هرچه داشتم بدهم.

6) در مورد گرامی داشتن است. س questionال مشابه بالا ، مایل به درک محتوای متنی هستید. آیا سایت هایی را با محتوای تند یا محتوای خوب علامت گذاری می کنید؟ وب سایت شما چه ارزشی ارائه می دهد؟ ایجاد ارزش علاوه بر بازدیدکنندگان مطمئنا دنبال خواهد شد.

هیچ شرکت معتبری Seo وب سایت شما را به بیش از 30 عنکبوت جستجوگر و جستجوگر اصلی ارائه نمی دهد. این فهرست ها و فهرست های اصلی جستجو ، نتایج جستجوی خود را به بیش از یک میلیون مورد دیگر که به عنوان “موتور جستجو” نامیده می شوند ، تغذیه می کنند. تعداد ارسالی چند تعداد بیشتر کاملاً غیرضروری است و نشانگر مشخصی از کمبود قابلیت اطمینان است.

از هرگونه ادعا مبنی بر اینکه سایت شما به هزاران لوکوموتیو جستجو ارسال می شود ، مواظب باشید. بیشتر از این احتمال وجود دارد که این ارسال ها به ویژه وبلاگ های FFA انجام شود. اینها به هیچ وجه موتور جستجو نیستند ، بلکه یک وب سایت مرتبط با تبادل لینک هستند. مانند یک نتیجه ، سرور ایمیل شما ممكن است مملو از مبالغ زیادی از ایمیل ناخواسته شود. به طور خلاصه ، هرگونه سئو و ادعای چنین ادعاهایی را کنار بگذارید.

یک شرکت SEO خوب می تواند کارهای شگفت انگیزی را برای شرکت انجام دهد. یک شرکت غیراخلاقی سئو می تواند شما را با دردسر بزرگی روبرو کند ، مرتباً برای انجام کارهایی از برخی کارها استفاده می کنید. هنگام انتخاب شرکت سئو دقت کنید و از روده استفاده کنید. احساس اشتباه می کنید احتمالاً اینگونه است. با صدایی رو به رو می شوید که مقرون به صرفه باشد ، همیشه درست است. من همیشه در هنگام حل مسئله هستم من برای یک شرکت بهینه سازی موتور جستجو کار می کنم ، زیرا ترجیح می دهم هر کسی را که ممکن است از SEO بهره مند شود به عنوان مشتری جذب کنم و در مورد یک شرکت علاوه بر یک مورد خاص که با آن کار می کنم ، در مورد یک شرکت جستجو نکنم ، مگر اینکه مثبت باشم که این کار نمی کند برای تجارت خود خوب عمل کنید